Jak projektować nagrobki online?

Projektowanie nagrobków jest nieodłączonym elementem pracy firmy kamieniarskiej. Również klienci coraz częściej szukają możliwości prostego zaprojektowania nagrobka. I tutaj zaczynają się wyzwania dla kamieniarzy, ale również pojawiają się skuteczne rozwiązania.

Chociaż na rynku są dostępne oprogramowania dedykowane kamieniarzom, które pozwalają na profesjonalne projektowanie nagrobków, to często okazują się zbyt skomplikowane. Zamiast przyspieszyć pracę, to wręcz przeciwnie – kamieniarz potrzebuje czasu na nauczenie się programu. Z naszych rozmów z kamieniarzami wynika, że projektowanie prze komputerem staje się prawdziwą udręką. Na rynku jednak pojawiają się rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają pracę i łagodzą nerwy 🙂

Kamieniarz i klient mogą wspólnie zaprojektować nagrobek

Oczywiście nie siedząc obok siebie i rysując na kartce papieru. Aplikacja Grave Creator umożliwa proste projektowanie nagrobków online. Z Grave Creatorem kamieniarz ma kilka możliwości:

  • może zaprosić klienta do zakładu i wspólnie zaprojektują już w aplikacji bez chodzenia po cmentarzu i pokazywaniu wzorów nagrobków,
  • może samodzielnie zaprojektować nagrobek w aplikacji i poprzez aplikację wysłać do klienta mailem lub smsem link do projektu nagrobka,
  • może wysłać link do galerii nagrobków, która ma na stronie i klient samodzielnie zaprojektuje nagrobek, po czym kamieniarz go wyceni (dane klienta zapisują się w CRM).

Jak zaprojektować nagrobek online z Grave Creatorem?

#1 Zaloguj się do aplikacji: https://gravecreator.pl/register Tutaj otrzymujesz dostęp do CRM, gdzie możesz zarządzać projektami i zamówieniami.

#2 Przy pierwszym logowaniu nie masz jeszcze zleceń. Kliknij przycisk: 'DODAJ NOWE ZLECENIE’

#3 Trafiasz do zakładki wyboru modelu. Kliknij przycisk 'Nowe zlecenie’ pod modelem nagrobka.

#4 Nowe zlecenie zostało utworzone. Kliknij 'Powrót do listy zleceń’.

#5 Przystępujesz do modyfikacji nagrobka. Klikając na zdjęcie przechodzisz do edycji.

#6 Otwiera się aplikacja do edycji. Myszką możesz obracać swój model. Po lewej stronie znajduje się rozwijane menu.

#7 Rozwijasz zakładkę i wybierasz model nagrobka, kolor, krzyż i wpisujesz inskrypcję.

#8 Otrzymujesz gotowy nagrobek. Klikasz przycisk „zapisz”. Po chwili aplikacja się zamknie i wrócisz do listy zleceń. Twoje zlecenie jest gotowe.

Sprawdź, jak prosta jest praca z Grave’em

Wybierz pakiet dla siebie nawet od 0 zł z pakietem FREE i testuj cały rok.
Wybierz Grave Creatora dla siebie TUTAJ