Jak kupują Millenialsi i Zetki? Sprawdź, jak zachęcić ich do wyboru Twojej firmy kamieniarskiej

Rynkiem zaczynają rządzić dwie generacje konsumentów – Millenialsi oraz Zetki. Ich nawyki zakupowe zdecydują, która marka utrzyma się na rynku, a która będzie zmagać się ze spadkiem obrotów. Ten trend dotyczy także branży kamieniarskiej. Jak dostosować proces sprzedaży nagrobków do upodobań Millenialsów i Zetek?

Millenialsi – przez internet, wygodnie i sprawnie

Millenialsi to pokolenie urodzone w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Dorastali w świecie, gdy internet był technologiczną nowinką, dlatego teraz fascynują ich możliwości sieci. Właśnie w internecie szukają informacji o produktach i przepadają za zakupami online. 

Jeśli więc chcesz przyciągnąć Millenialsów do swojego zakładu kamieniarskiego, postaw na wygodną, intuicyjną stronę WWW. Taką, dzięki której klienci mogą od razu zapoznać się z całą Twoją ofertą. Millenialsi docenią fakt, że nie muszą przyjeżdżać do Twojego zakładu lub na cmentarz, żeby zobaczyć realizację nagrobków. 

Pokaż na swojej stronie WWW wszystkie możliwe nagrobki, jakie może klient zamówić. Niemożliwe? Z aplikacją Grave Creator tak. Zintegruj stronę z naszą aplikacją, a galeria zdjęć zamieni się w wirtualny plac wystawowy. Każde zdjęcie przekieruje do programu, w którym klient może łatwo zmienić wygląd nagrobka i dopasować go do siebie. 

Badania wskazują też, że dla Millenialsów ważniejsze także od tego, CO kupują, jest to, JAK kupują. Doświadczenie związane z zakupem interesuje ich bardziej niż cena usługi. Millenialsi są więc w stanie zapłacić więcej, jeśli satysfakcjonuje ich poziom obsługi klienta

Błyskawiczny kontakt w sprawie realizacji zamówienia? Grave Creator Ci to ułatwi, bo ma wbudowany system CRM. Gdy klient zapisuje swój projekt w kreatorze i podaje dane, te informacje trafiają do bazy klientów. Od razu możesz wprowadzić nowe zamówienie, wysłać klientowi potwierdzenie i być w kontakcie online podczas realizacji zamówienia.

Zetki – przez telefon, innowacyjnie i po mojemu

Zetki to młode pokolenie urodzone między 1996 a 2015 rokiem. Lubią podkreślać swój indywidualizm. Dlatego cenią produkty, które pozwalają im wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu. Personalizacja zamówienia to klucz do ich serc (i portfeli). 

Projekt nagrobka inny niż większość? Z aplikacją Grave Creator to proste. Klient może skorzystać z intuicyjnego w obsłudze kreatora nagrobków. Może w nim wybrać każdy element nagrobka – kształt płyty, kolor granitu czy rodzaj inskrypcji. Kreator wyświetli wizualizację projektu w 3D, więc klient od razu widzi, jak prezentuje się nagrobek z każdej strony.

Dla Zetek internet to naturalny element rzeczywistości, który znają od dzieciństwa. Kochają technologię i swobodnie się nią posługują. Chętnie robią zakupy przez telefon ze względu na szybkość i wygodę aplikacji mobilnych.  

Własny projekt nagrobka przez aplikację w telefonie? Czemu nie. Umieść na swojej stronie widget, który otworzy aplikację Grave Creator. Aplikacja jest dostosowana do różnych wielkości ekranów i klient korzysta z niej tak samo wygodnie na komputerze, w tablecie, jak i w telefonie. 

I w końcu nowoczesne Zetki cenią marki innowacyjne, które zmieniają utarte szlaki. W branży kamieniarskiej wciąż przeważa tradycyjny model obsługi klienta i sprzedaży. Aplikacja Grave Creator to bez wątpienia coś, co wyróżni Cię wśród konkurencji i przyciągnie uwagę Zetek. 

Sprawdź Grave Creatora z pakietem FREE już za… 0 zł.

Grave Creator to narzędzie do prostego projektowania i wizualizacji pomników nagrobnych, a także do zarządzania zleceniami dla kamieniarzy.

Zobacz, co możesz zyskać z Grave’em?

 • dostęp do nawet 96 wzorów nagrobków
 • dostęp do nawet 32 kolory granitów
 • nawet nieograniczoną liczbę darmowych projektów
 • widżet na stronę www
 • nawet dowolną liczbę nagrobków w wirtualnym placu wystawowym
 • nawet własne logo na projekcie
 • dostęp do CRM z pełną obsługą zamówień klienta, nawet z opcją podejrzenia zamówienia klienta
 • nawet powiadomienia od klientów zainteresowanych nagrobkiem
 • nawet opcję wysłania linku do projektu przez sms/email bez limitu
 • wizytówkę firmy w zakładce Nowoczesny Kamieniarz
 • nawet wstępną wycenę
 • nawet własne ceny granitów

Wybierz pakiet dla siebie nawet od 0 zł z pakietem FREE i testuj cały rok.
Wybierz Grave Creatora dla siebie TUTAJ